ribbon


برای گارانتی و تعمیر مبلمان خود نمونه عکس و ایراد محصول خود را ارسال فرمائید تا پس از بررسی کارشناسان نانوتک در اسرع وقت هماهنگی لازم انجام شود.
اطلاعات
جزئیات

شرایط گارانتی


شرکت تولیدی مبلمان مدرن و تخت خوابشو نانوتک در راستای اعتماد مصرف کنندگان محترم و اتحادیه تولیدکنندگان و صادر کنندگان مبلمان منزل و اداری که این شرکت را در سال 1378 به عنوان شرکت برگزیده با پتانسیل صادراتی انتخاب نموده، اقدام به تعریف و مشخص نمودن موارد گارانتی و خدمات پس از فروش خود در داخل و خارج از مرزهای ایران با مارک و برند نانوتک نموده است .
لذا از مصرف کنندگان گرامی ضمن قدردانی و تشکر از خرید خود از شرکت نانوتک ، توصیه می شود شرایط ضمانت نامه و خدمات پس از فروش و نیز توصیه های کلی مراقبت و نگهداری از مبلمان خریداری شده را بدقت مطالعه فرموده و بروشورهای مربوطه را از فروشگاه های عرضه محصولات نانوتک دریافت نمایید.

خدمات پس از فروش

شرایط و موارد کلی زیر در محدوده خدمات پس از فروش می باشد. مدت این خدمات حداقل 5 سال است و در این حالت هزینه های ایاب و ذهاب و دیگر هزینه ها شامل، بهای اجناس و قطعات ، ارزش های افزوده جهت نصب، مونتاژ، رنگ و پارچه و رویه کوبی و دیگر موارد به عهده خریدار می باشد:

کلیه خدماتی که از محدوده ضوابط گارانتی (در حین مدت باقیمانده از اعتبار گارانتی) خارج است در محدوده خدمات پس از فروش قرار می گیرد.
نانوتک در سال 1378 در شهریور ماه با شروعی متفاوت در عرصه واردات مبلمان از ایتالیا و ترکیه و چین کار خود را شروع کرد و با بینش مدیریت این مجموعه با هدف ارزش آفرینی در تولید ملی و تولید داخلی و با بهره گیری از تجربه سالهای 78 تا 83 اقدام به تولید مبلمان و تحقیق خلاقیت را به اوج رساند و آن راچاشنی محصولات و ابزاره و پرسنل قرار داد تا بتواند از مبلمان به عنوان یک مورد  مهم در آرامش زندگی ایرانیان را فراهم اورد.